PRIJEM MELITE I DANIJELA KOD NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Melita G. s obitelji  bila  na prijemu u  Općini Sveti Križ Začretje

U nastavku prenosimo tekst sa stranica Općine u cijelosti

Objavio  | Ožujak 11, 2013 u 3:36 pm

Danas je načelnik Ivan Kranjčić u prostorijama vijećnice u posjet primio Melitu Golub, njenu mamu i brata Danijela. Razlog posjeta je bio poziv načelnika upućen Meliti, zbog njenih izvanrednih rezultata na natjecanja u brzom klizanju na Specijalnim zimskim olimpijskim igrama u Pyeongchangu u Koreji gdje je Melita osvojila srebrnu medalju na 111 m i zlatnu na 333 m. Na početku druženja načelnik je predao Meliti prigodne poklone i još jednom joj čestitao na uspjehu. Druženje Melite s načelnikom proteklo je u veoma pozitivnoj atmosferi u kojoj je Melita sjajila i više nego njene medalje sa olimpijade. Osim dojmova sa Olimpijskih igara u Koreji, Melita nam je otkrila kako je odlikašica, učenica 7. razreda Centra za odgoj i obrazovanje  Prekrižje u  Zagrebu. Živi zajedno s dva brata u domu, a veliki dio slobodnog vremena provodi u sportskim aktivnostima u sklopu Udruge za promicanje zdravlja i zdravog načina života osoba s posebnim potrebama UZIPOP. Osim klizanja na ledu, voli igrati stolni tenis, nogomet i rukomet. Također svira u tamburaškom orkestru i pleše u folkloru. Simpatična, komunikativna, pozitivna i vesela Melita pokazala nam je svima kako mlada osoba bez obzira na sve nedaće u životu, može postići jako puno. Zbog toga zahvaljujemo još jednom svima koji su pomogli obitelji Golub da imaju siguran krov nad glavom, jer uspjeh Melite im je velika zahvala za svu pomoć pruženu njenoj obitelji. Na kraju učiteljima iz njene škole, a posebno treneru Vladi Strbadu, profesoru tjelesne i zdrastvene kulture i predsjedniku udruge UZIPOP, ovim putem iskreno zahvaljujemo na brizi i uspješnom radu. I na kraju nas je Melita upoznala da će Danijel ovaj tjedan na Sljemenu nastupati na Prvenstvu Hrvatske u skijanju za osobe s posebnim potrebama, gdje će predstavljati svoju školu. Želimo da i Danijel uspješno nastavi svoju sporstku karijeru, i da poput Ivice i Janice u svojim okvirima budu na ponos svojoj obitelji, učiteljima, prijateljima i zajednici !!!

objavio: Vlado Strbad   datum: 15. 3. 2013.

« Travanj 2024 »