preskoči na sadržaj
VIJESTI

KORONAVIRUS - NOVE INFORMACIJE O RADU CENTRA TUŠKANAC

Poštovani,

Sukladno odluci Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku sa datumom od

19. ožujka 2020 godine, slobodni smo Vas obavijestiti o slijedećim mjerama koje smo poduzeli u svrhu sprečavanja širenja epidemije bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2:  

Rad U Centru za odgoj i obrazovanje Tuškanac organiziratI  će se u  dvije skupine A i B i izmjenjivati će se svaka 2 tjedna.

U slučaju da su vam potrebne bilo kakve potrebne informacije molimo Vas da nas kontaktirate na niže navedene mobitele ili mail adrese prema potrebi.

MOLIMO VAS DA SE PRIDRŽAVATE SVIH DOSADAŠNJIH UPUTA BEZ IZNIMKE KAKO BI ZAŠTITILI ZDRAVLJE SVOJIH BLIŽNJIH I SEBE.

 

Meri Gatin;  ravnateljica, Centra za odgoj i obrazovanje Tuškanac

               mob: 099 7327-145

e-mail: Meri.Gatin@SOCSKRB.HR

            ravnateljica@centar-tuskanac.com

               

Gordana Iveta-Žumbar, predstojnica podružnice Prekrižje

                mob: 099 7038-203

e-mail: Gordana.Iveta-Zumbar@SOCSKRB.HR

            gordana.iveta.zumbar@centar-tuskanac.com

                            

 

Jelena Rosandić Anić,  voditelj odjela odgoja i rehabilitacije u sjedištu Tuškanac

                mob: 099 7038-201

e-mail: Jelena.RosandicAnic@SOCSKRB.HR

            jelena.rosandic@centar-tuskanac.com

 

Jasenka Lovrić, voditelj odjela osnovnoškolskog odgoja i obrazovanja

                mob: 099 8211-784

e-mail: Jasenka.Lovric@SOCSKRB.HR

            jasenka.lovric@centar-tuskanac.com

 

Vlado Strbad, voditelj odjela psihosocijalne podrške

   mob: 099 4978-394

e-mail: Vlado.Strbad@SOCSKRB.HR

            vlado.strbad@centar-tuskanac.com

 

Ljiljana Majstorović, voditelj računovodstva

  mob: 098 929 6009

e-mail: Ljiljana.Majstorovic@SOCSKRB.HR

 

Jadranka Mužina, voditelj ustrojstvene jedinice prehrambenih i pomoćno tehničkih poslova

mob: 099 4978-393

e-mail: jadranka.muzina@centar-tuskanac.com




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Vlado Strbad   datum: 20. 3. 2020.

Tražilica

Korisni linkovi

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju